Вхід на сайт

Пошук

_

«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031




Субота, 15.12.2018, 13:25
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2016 » Березень » 3 » ,,Живи, Кобзарю, в пам’яті людській”
12:52
,,Живи, Кобзарю, в пам’яті людській”

29 лютого 2016 року в приміщені  Гощанського РЦДЮМ відбувся районний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів  ,,Живи, Кобзарю, в пам’яті людській”,  серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів. У конкурсі взяли участь 35 учасників із 33 навчальних закладів району. Серед кращих  учасників, що показали високу виконавську майстерність, володіння основами художнього читання, розкриття художнього образу творів  були читці-декламатори КЗ «Бугринський НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ст.-АТЛ» Бугринської сільської ради Гощанського району  Рівненської області (Лінник Тетяна Сергіївна), Гощанської районної гімназії (Басюк Алла Андріївна),  Малинівського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» (Шандрук Вікторія Андріївна), Воскодавського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» (Садова Вікторія Олександрівня) та інших шкіл району.

Переможцями районного огляду-конкурсу читців-декламаторів було визнано   таких учнів:

у І віковій категорії

Садова Вікторія Олександрівня, учениця Воскодавського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.» - І місце;

Муляр Катерина Василівна, учениця Андрусіївського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ст.» -  ІІ місце;

Кравчук Тетяна Юріївна, учениця Симонівської ЗОШ І-ІІІ ст. - ІІ місце;

Новосад Ірина Миколаївна, учениця Дроздівського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ст.», -  ІІ місце;

Машлай Соломія Валеріївна, учениця Дорогобузької ЗОШ І-ІІ ст. -  ІІ місце;

Шушковська Дарина Іванівна, учениця Горбаківського НВК: «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст., - ІІІ місце;

Переходько Ангеліна Юріївна, учениця Синівської ЗОШ І-ІІІ ст.- ІІІ місце;

Бабюк Вікторія Олександрівна, учениця Майківського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ст.», - ІІІ місце;

Данилюк Аліна Вікторівна, учениця Іллінського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ст.»- ІІІ місце.

у ІІ віковій категорії

Лінник Тетяна Сергіївна, учениця КЗ «Бугринський НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ст.-АТЛ» Бугринської сільської ради Гощанського району  Рівненської області -  І місце (гран-прі)

Шандрук Вікторія Андріївна, учениця Малинівського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.», - І місце;

Басюк Алла Андріївна, учениця Гощанської районної гімназії- І місце;

Лахман Марія Сергіївна, учениця КЗ «Бабинської ЗОШ І-ІІІ ст.» Бабинської сільської ради Гощанського району Рівненської області -  ІІ місце;

Пилипей Іван Святославович, учень Малятинського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.», - ІІ місце;

Гулюк Ірина В’ячеславівна, учениця Гощанської ЗОШ І-ІІІ ст.,  - ІІ місце;

Коробчук Юлія Миколаївна, учениця Русивельського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.», - ІІІ місце;

Чорна Анна Сергіївна, учениця Тучинської ЗОШ І-ІІІ ст. -  ІІІ місце.

Переглядів: 114 | Додав: N_Z
Всього коментарів: 0
avatar

Copyright MyCorp © 2018