Вхід на сайт

Пошук

_

«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Неділя, 23.02.2020, 12:00
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Архів матеріалів

23 лютого 2016 року в Гощанському районі проведено нараду керівників загальноосвітніх навчальних закладів. На нараді розглянуто і обговорено питання:

1. Про підсумки проведення ІІ і ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін.

2. Про стан виконання протокольних доручень попередньої наради - «Про стан навчання української мови та літератури, математики, географії та рівень навчальних досягнень учнів з цих предметів».

3. Про курсову підготовку педагогічних кадрів як засіб задоволення професійних і освітніх потреб, адаптації до мінливих умов соціального середовища і професійної діяльності, вдосконалення професійної кваліфікації та підготовки до виконання нових видів і кваліфікаційних рівнів професійної діяльності на основі здобутих раніше рівнів вищої освіти та практичного досвіду.

4. Про стан проведення та результативність районних спортивних ... Читати далі »

Переглядів: 134 | Додав: N_Z | Дата: 23.02.2016 | Коментарі (0)

В Гощанському районі впродовж лютого 2016 року проводився  районний тур конкурсу-ярмарку  педагогічної творчості, який завершився виставкою-ярмарком, яка проходила 19 лютого у приміщенні районного центру дітей, юнацтва та молоді. Як і в минулому році,  конкурс проводився   по 10 номінаціях, визначених наказом управління освіти і науки Рівненської ОДА.  На конкурс надійшло 53   роботи по 8  номінаціях. Найактивнішими учасниками стали педагогічні  колективи  Бабинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (6 робіт),  Тучинської, Гощанської ЗОШ І-ІІІ ступенів і Гощанської районної гімназії ( по 4 роботи).    Найбільше робіт поступило в номінації  «біологія» - 12. По 7 робіт поступило в номінаціях  «хімія», «основи здоров’я», «трудове навчання». 

Переможцями конкурсу-я ... Читати далі »

Переглядів: 202 | Додав: N_Z | Дата: 23.02.2016 | Коментарі (0)

18 лютого відбулося  засідання школи педагогічної майстерності вчителів математики, фізики Гощанського району з теми «Педагогічна майстерність вчителів як умова успішного формування в учнів предметних компетенцій». Були розглянуті питання:  «Формування в учнів предметних компетенцій шляхом використання інноваційних педагогічних технологій на уроках фізики, математики» (доповідь, А. Парфенюк,  вчитель фізики Гощанської гімназії), «Реалізація змісту шкільної природничо-математичної освіти в умовах впровадження її нових стандартів» (виступ, О. Чабан,  вчитель фізики та математики Бабинської ЗОШ І-ІІІ ступенів) та «Особливості викладання математики, фізики в контексті компетентнісного навчання» (виступ, В. Максимович  вчитель математики Тучинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів). Вчитель фізики Русивельського НВК Юрчук В.В. проде ... Читати далі »

Переглядів: 169 | Додав: N_Z | Дата: 22.02.2016 | Коментарі (0)

Гощанська районна дитяча організація «Козаченьки» заснована в 2005 році. Організація нараховує 8 первинних осередків у навчальних закладах району та один в с. Богданівці Корецького району із загальною чисельністю близько 1000 осіб.

Мета громадської організації – виховання національно-свідомих громадян України, які знають і поважають козацькі звичаї, традиції, обряди, відчувають потребу в розвитку кращих рис українця-патріота.

Дитяча громадська організація «Козаченьки» має чітку структуру, підпорядковані первинні осередки, які виконують завдання комплексної програми, затвердженої Великою Кошовою Радою. І от, учора, лави наших козаченьків поповнили учні Андрусіївського НВК 1-2 ступенів. Діти урочисто присягнули  і стали козаченьками та берегинями.

 

Віталій Гупалюк, координатор ВДГО «Козаченьки» в Рі ... Читати далі »

Переглядів: 203 | Додав: N_Z | Дата: 15.02.2016 | Коментарі (0)

03 лютого 2016 року на базі Бугринського НВК Гощанського району проведено засідання проблемного семінару вчителів перших класів із теми  «Психолого-педагогічні умови організації навчально-виховного  процесу в 1  класі».  Перед вчителями виступила практичний психолог НВК Огородник  К.В. із теми «Особливості психофізіологічного розвитку шестирічної дитини».  Була проведена рольова гра «Механізми створення умов для розвитку пізнавальних інтересів учнів на уроках математики та української мови» та  педагогічні гостини «Елементи  логіки у змісті гуманітарних та природничо-математичних дисциплін». Вчителі відвідали урок природознавства у 1 класі, який провела вчителька Ковальчук Олена Петрівна.

Переглядів: 126 | Додав: N_Z | Дата: 09.02.2016 | Коментарі (0)

 28 січня 2016 року на базі районного центру дітей, юнацтва та молоді  відбулся    семінар - практикум вчителів фізики з теми «Використання ігрових моментів – шлях до розвитку зацікавленості і мотивації в учнів при здобутті знань у вивчені фізики». В ході роботи було розглянуто такі питання:

- Дидактична гра - як структурний елемент організації нестандартних уроків фізики.

- Ігрові моменти та їх значення в організації нетрадиційних уроків фізики.

- Можливості ігор у формуванні пізнавальної активності.

Також учасники семінару, які можуть поділитися досвідом, продемонстрували калейдоскоп уроків, на яких застосовується використання ігрових моментів.  Між вчителями відбувся диспут: «Чи треба використання ігрових моментів для розвитку зацікавленості учнів?»

 

Переглядів: 121 | Додав: N_Z | Дата: 04.02.2016 | Коментарі (0)

29 січня 2016 року на базі Гощанської районної гімназії проведено майстер-клас вчительки початкових класів, старшого вчителя Михальчук Марії Леонтіївни із теми «Проектна діяльність в початковій школі».

            Вчителька поділилась досвідом упровадження проектних технологій в прогімназійних класах Гощанської районної гімназії, який реалізується у рамках  роботи над цільовим проектом  «Розвиток прогімназійного відділення Гощанської районної гімназії», згідно якого в проектну діяльність були включені всі вчителі прогімназійного відділення та учні початкових класів. У початкових класах було запроваджено колективні довготривалі творчі проекти на кожен навчальний рік.

Досвід роботи Михальчук М.Л. вивчався на рівні району упродовж 2 навчальних років, а майстер-клас зібрав вчителів початкових к ... Читати далі »

Переглядів: 151 | Додав: N_Z | Дата: 01.02.2016 | Коментарі (0)

26 січня 2016 року на базі Гощанської ЗОШ І – ІІІ ступенів  відбулося методичне об’єднання  вчителів біології та основ здоров’я  з теми «Шляхи удосконалення фахової компетентності вчителя біології та основ здоров'я в умовах модернізації освіти». В ході роботи було розглянуто такі питання:

- Інноваційні технології навчання в сучасній освіті.

- Особливості викладання біології у 8 класі (2016 - 2017 навчальний рік).

- Особливості викладання основ здоров’я у 8 класі (2016 - 2017 навчальний рік).

А також вчителі поділилися думками про роль навчального кабінету;

розвиток експериментальних вмінь і дослідницьких навичок учнів на уроках природознавства, біології  та основ здоров’я; про створення проблемних ситуацій та роботу з обдарованими дітьми.

В роботі МО взяла участь Раїса Радисі ... Читати далі »

Переглядів: 163 | Додав: N_Z | Дата: 28.01.2016 | Коментарі (0)

26 січня 2016 року відбулося чергове засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Гощанської РДА. На засіданні заслухано та обговорено питання порядку денного:

1. Про стан організації індивідуального та інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних  закладах у 2015-2016 навчальному році.

2. Про виконання ухвали колегії відділу освіти від 27.01.2015 «Про організацію позашкільної освіти учнівської молоді у Гощанському районі».

3. Про затвердження плану роботи відділу освіти, молоді та спорту на 2016 рік.

            Виступи головного спеціаліста відділу Хідашелі Т.В. та голови ПМПК Черноус І.Г. по першому питанню викликали жваве обговорення окреслених проблем серед керівників шкіл. В результаті колегія ухвалила в майбутньому надавати перевагу організації інклюзивного навчання в ЗНЗ ра ... Читати далі »

Переглядів: 127 | Додав: N_Z | Дата: 26.01.2016 | Коментарі (0)

       23.12.2015 р. на базі Бабинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури з теми: «Актуальні проблеми національно-патріотичного виховання учнів на уроках зарубіжної літератури як домінанта у викладанні курсу»

       Відкрив засідання методист комунальної установи «Гощанський районний методичний кабінет» Василь Сорочук, який зактентував увагу на важливості та актуальності теми семінару-практикуму.

       Вакульчик Наталія Петрівна, директор Бабинської ЗОШ І-ІІІ ст., представила візитку навчального закладу.

       Теоретичний блок районного заходу розпочався інформацією з елементами презентації Довгалець Людмили Кіндратівни, вчителя Малятинського НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.», з теми: « ... Читати далі »

Переглядів: 171 | Додав: N_Z | Дата: 25.12.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 7 8 9 10 »

Copyright MyCorp © 2020