Вхід на сайт

Пошук

_

«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Неділя, 23.02.2020, 09:31
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » Архів матеріалів

15 грудня 2015 року відбулося розширене засідання творчої групи керівників шкільних музеїв. Спектр питань, що розглядалися на зустрічі, був досить широкий. Піднімалися питання ролі музеїв у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу, у науково-дослідницькій діяльності, у формуванні патріотичних почуттів учнівської молоді.

      Досвідом своєї роботи з питань значення краєзнавчо-дослідницької діяльності шкільного музею в формуванні життєвих цінностей особистості ділилися керівники шкільних музеїв Гощанщини: Мельничук Анатолій Григорович. (Посягвівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Шевчук Катерина Василівна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Саханчук Володимир Михайлович (КЗ «Бугринський НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ст.-АТЛ»), Ничипорук Лариса Григорівна (Тучинська ЗОШ І-ІІІ ст.).  А з основними завданнями музейників району, з їх здобутками та надбаннями по ... Читати далі »

Переглядів: 148 | Додав: N_Z | Дата: 18.12.2015 | Коментарі (0)

У грудні 2015 року в Гощанському районі стартував районний тур конкурсу «Учитель року - 2016». Відповідно до визначених МОН України номінацій на заочний етап районного туру були подані матеріали 13 вчителів математики, історії, англійської мови та захисту Вітчизни. За оцінками журі у другий етап конкурсу вийшли такі вчителі:

Номінація «Англійська мова»:

  1. Бойко Н.П., Гощанська районна гімназія
  2. Мельничук Ж.Г., Симонівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Номінація «Захист Вітчизни»:

  1. Усик О.А., Рясницький НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст..»
  2. Федорчук Ф.В., Воскодавський НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст..»

Номінація «Історія»

  1. Вітчук О.В., Бабинська ЗОШ І-ІІІ ст.
  2. Бриковець О.А., Гощанська районна гімназія

Номінація «Математика»

... Читати далі »
Переглядів: 210 | Додав: N_Z | Дата: 16.12.2015 | Коментарі (0)

Нещодавно в районі завершено проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року – 2015», учасниками якого стали 15 класних керівників із 14 загальноосвітніх навчальних закладів - по 5 педагогів у кожній з трьох номінацій: «Класний керівник 5-7 класів», «Класний керівник 8-9 класів», Верба Людмила Леонідівна

       Конкурс проходив у два етапи: заочний та очний. У першому - всі учасники представляли опис виховної системи класу, опис та презентацію роботи над педагогічною проблемою, розробки виховних справ, фотовідеоматеріали.

       За результатами журі районного туру конкурсу в очний етап вийшли Шолодько Тетяна Іванівна, класний керівник 11 класу та Верба Людмила Леонідівна, класний керівник 9 класу Гощанської районної гімназії, Скорук Наталія Степанівна, ... Читати далі »

Переглядів: 128 | Додав: N_Z | Дата: 04.12.2015 | Коментарі (0)

Нещодавно, 27.11.2015 р. на базі Гощанського районного центру дітей, юнацтва та молоді проведено районний семінар-практикум заступників директорів з виховної (навчально-виховної) роботи з теми: «Система національно-патріотичного виховання школярів: пріорітети і засоби у контексті історичних викликів сучасності».  У вступному слові Василь Сорочук, методист КУ «Гощанський райметодкабінет», мотивував вибір даної проблеми для проведення методичного заходу, важливість її у виховному процесі.

          Учасників семінару-практикуму з теоретичними та методичними засадами системи національно-патріотичного виховання навчального закладу ознайомила Тетяна Вячкславівна Пясецька,  ЗДВР КЗ «Бугринський НВК: ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ст.-АТЛ». 

          Маргарита Вітал ... Читати далі »

Переглядів: 128 | Додав: N_Z | Дата: 28.11.2015 | Коментарі (0)

Нещодавно, 05.11.2015 р., на базі Гощанського РЦДЮМ проведено районний семінар-практикум керівників шкільних музеїв з проблеми: «Удосконалення змісту діяльності шкільного музею у відповідності до сучасних вимог, спрямованих на реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

  Методист КУ «Гощанський райметодкабінет» Василь Сорочук ознайомив присутніх про актуальність даної проблеми в умовах сучасності. Теоретичні та методичні засади її розкрила у своїй інформації Знаменець Світлана Миколаївна, завідувач шкільним музеєм Рясницького НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.». Довгополюк Людмила Михайлівна, завідувач шкільним музеєм Русивельської ЗОШ І-ІІІ, продемонструвала власну презентацію  «З досвіду роботи шкільного музею щодо національно-патріотичного виховання школярів»

    Керівни ... Читати далі »

Переглядів: 143 | Додав: N_Z | Дата: 09.11.2015

21 жовтня 2015 року в приміщенні Районного центру дітей, юнацтва та молоді був проведений майстер-клас Янчук Надії Володимирівни вихователя-методиста Тучинського дитячого ясла-садка «Дзвіночок» з теми: «Залучення дітей до джерел народного мистецтва та обрядів з використанням авторських літературних текстів при проведенні свят та розваг у дошкільному навчальному закладі».

Мета майстер-класу: вдосконалення освітньої, наукової та професійної підготовки педагогічних кадрів, забезпечення їх практичного індивідуального оволодіння вміннями і навичками навчання, виховання, управління педагогічним процесом та постійного взаємозбагачення у процесі формування авторської системи діяльності.

Надія Володимирівна презентувала досвід роботи. Акцентувала увагу слухачів  про Базовий компонент дошкільної освіти, зокрема про музичний розвиток дітей дошкільного віку, сучасні підходи до свят та розваг. Цікавою була гра-імпровізація «Авторська кухня» ... Читати далі »

Переглядів: 132 | Додав: N_Z | Дата: 23.10.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 8 9 10

Copyright MyCorp © 2020