Вхід на сайт

Пошук

_

_

«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Субота, 15.08.2020, 16:32
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
ЗНО


Для учасників пробного ЗНО Львівський регіональний центр має розмістити запрошення для участі у процедурах до 01.06.2020.
Для учасників основної сесії Український центр оцінювання якості освіти розміщення запрошень-перепусток для участі у зовнішньому незалежному оцінювання має забезпечити до 04.06.2020.


Новації, графік, предмети | Український центр оцінювання якості освіти

 


Додатковий період реєстрації стартує з 25 травня!

Відповідно до наказу Міністерства освіти  і науки України від 04.05.2020 №587 « Про підготовку та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» з 25 травня до 09 червня 2020 року триватиме додатковий період реєстрації на участь у ЗНО-2020. Повідомляємо, що у цей визначений період для участі у додатковій сесії ЗНО-2020 можуть зареєструватись особи які:

1) за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах і мають намір здавати ЗНО для вступу до закладів вищої освіти ІІ - ІV р. акр.;

2) брали участь в антитерористичній операції та не зареєструвались для участі у ЗНО в основний період реєстрації;

3) належать до категорії осіб із непідконтрольних територій та не зареєструвались в основний період реєстрації;

4) мають складати державну підсумкову реєстрацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватись в основний період реєстрації.

5) проживають (перебувають) на території, на якій у порядку, визначеному законодавством, встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану та внаслідок цього не змогли зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання в основний період реєстрації, якщо останній день строку, відведеного для нього, припадає на період карантину, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану.

                Нагадуємо, що зареєструватись можна самостійно, скориставшись посиланням, що буде активним на сайті УЦОЯО (за винятком осіб, які перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах), склавши необхідний пакет документів та надіславши його на адресу ЛРЦОЯО.

 


УВАГА!!!

Український центр оцінювання якості освіти не лише готується щороку до проведення кілької сесій ЗНО, а й прагне всіляко допомогти майбутнім учасникам у підготовці до виконання сертифікаційних робіт.

      У 2019 році фахівці УЦОЯО та платформа Be Smart / Будь розумним готували ПРОФЕСІЙНІ ВІДЕОКОМЕНТАРІ щодо виконання завдань пробного тесту, пояснючи, як потрібно працювати з тестовими завданнями, щоб дати правильні відповіді, та до уадіофайлів з іноземних мов, зокрема

      - з української мови та літературиПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО;

      - з історії УкраїниПЕРЕГЛЯНУТИ.

      - з математикиПЕРЕГЛЯНУТИ
      - з фізикиПЕРЕГЛЯНУТИ
      - з хіміїПЕРЕГЛЯНУТИ
      - з біологіїПЕРЕГЛЯНУТИ
      - з географіїПЕРЕГЛЯНУТИ
      - з англійської мови: ПЕРЕГЛЯНУТИ. АУДІОФАЙЛ ПРОСЛУХАТИ
      - з німецької мови: ПЕРЕГЛЯНУТИ. АУДІОФАЙЛ ПРОСЛУХАТИ
      - із французької мови: ПЕРЕГЛЯНУТИ. АУДІОФАЙЛ ПРОСЛУХАТИ
      - з іспанської мови: ПЕРЕГЛЯНУТИ. АУДІОФАЙЛ ПРОСЛУХАТИ.

     Також стануть у пригоді під час підготовки до тестування завдання сертифікаційних робіт попередніх років, які розміщено у рубриці «Тести минулих років» на сайті ЛРЦОЯО.


НОВАЦІЇ ЗНО!

      1.     Терміни  проведення ЗНО-2020  (наказ МОН від 11.05.2019 №635): 
- реєстрація з 03 лютого до 24 березня 2020 року; 
- основна сесія з 25 червня до 17 липня 2020 року; 

  
      2.  Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку : українська мова і література, історія України, математика, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

3. Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест не більше, як із чотирьох предметів.

4. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: з української мови і літератури (українська мова), з математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) та третього предмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором випускників та учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти в 2020 році зараховуватимуть  як результати державної підсумкової атестації (ДПА).

5. Тестові матеріали для зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

6. Для участі в конкурсі на навчання у заклади вищої освіти України абітурієнти зможуть подати Сертифікат ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років (окрім результатів ЗНО з іноземних мов) (р. VII Умов прийому).

7. Результати з іноземних мов прийматимуть до розгляду у приймальні комісії лише у Сертифікатах 2018, 2019 та 2020 року.

8. Абітурієнти матимуть право подати до п’яти заяв (на місця державного та регіонального замовлення) ( Умови прийому).">п.1 р.VI  Умови прийому).

9. Розширено перелік спеціальностей для вступу на магістратуру на які необхідно буде проходити єдиний вступний іспит (Умови прийому).


Додаткова інформація:

www.testportal.gov.ua сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

www.lvtest.org. – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;

http://rivneosvita.org.ua/community/forum/index.php/forum1/ - загальний форум порталу «Освіта Рівненщини»;

http://www.roippo.org.ua/ - сайт Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (кабінет ЗНО та моніторингу якості освіти).

 


Copyright MyCorp © 2020